Drzewo
Drzewo

Harmonizatory
sfer życiowych

Drzewo Drzewo
Creatos
jest firmą, która stworzyła harmonizatory stojące na straży biopola, regulujące wewnętrzny ustrój człowieka, wzmacniające aurę, a także eliminujące promieniowanie telefonów, komputerów i neutralizujące negatywną energię w miejscach cieków wodnych i promieniowania geopatycznego.

Harmonizator działa na bazie znajdujących się wewnątrz urządzenia esencji energetycznych naturalnego pochodzenia, uzyskiwanych w podobny sposób jak esencje kwiatowe dr. Bacha. Ich nośnikiem jest macierz, która nieustannie wpływa na człowieka, nieustannie korygując i wzmacniając biopole.
Wersje językowe

Odpromiennik energetyzator wody

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 170,00 zł 170.00
ilość szt.
Zadaj pytanie

Harmonizator ten wzmacnia i chroni system energetyczny człowieka, usuwa negatywne, uporczywe myśli, stany lękowe i depresyjne.

Skuteczny jako pomoc w leczeniu depresji.

Oczyszcza i wzmacia aurę człowieka. Pobudza naturalną odporność i zdolność samoleczenia organizmu. Ze względu na praktyczne rozmiary można zabierać go ze sobą w podróż, do samochodu, na wakacje.

Można używać go również jako energyzator wody, poprzez postawienie na harmonizatorze pojemnika z wodą na około 0,5 do 1 godziny. Tak naenergetyzowana woda posiada lepszy smak, jest to tzw. woda żywa, woda strukturyzowana.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl