Drzewo
Drzewo

Harmonizatory
sfer życiowych

Drzewo Drzewo
Creatos
jest firmą, która stworzyła harmonizatory stojące na straży biopola, regulujące wewnętrzny ustrój człowieka, wzmacniające aurę, a także eliminujące promieniowanie telefonów, komputerów i neutralizujące negatywną energię w miejscach cieków wodnych i promieniowania geopatycznego.

Harmonizator działa na bazie znajdujących się wewnątrz urządzenia esencji energetycznych naturalnego pochodzenia, uzyskiwanych w podobny sposób jak esencje kwiatowe dr. Bacha. Ich nośnikiem jest macierz, która nieustannie wpływa na człowieka, nieustannie korygując i wzmacniając biopole.
Wersje językowe

Harmonizator stacjonarny

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 210,00 zł 210.00
ilość szt.
Zadaj pytanie

Harmonizator stacjonarny służy do oczyszczania i transformacji miejsc na Ziemi, w których wystepują zaburzenia energetyczne np. cieki wodne, promieniowanie geopatyczne, promieniowanie 5G. Można go ustawić w domu, w miejscu pracy, w gabinetach terapeutycznych i rehabilitacyjnych. Urządzenie to tworzy przestrzeń bez lęku i negatywnych form myślowych, wzmacniając system enrgetyczny człowieka.

PROPONOWANE USTAWIENIE HARMONIZATORÓW BIO-INFO 7

Podstawowym polecanym ustawieniem harmonizatora bio-info 7 jest umieszczenie go pod łózkiem, na wysokości klatki piersiowej, naklejką do góry. 

W człowieku, jako biologicznym ciele istnieje siedem czakramów. Są dwa czakramy wertykalne, czyli pionowe (zewnętrezny dolny i zewnętrzny górny czyli 1 i 7 czakram) i pomiędzy nimi pięć horyzontalnych. Kiedy występują blokady w tych horyzontalnych, środkowych czakrach, nie jest możliwa pełna regeneracja w czasie snu, kiedy ciało eteryczne, ciało astralne i duchowe wychodzi poza ciało fizyczne i człowiek w ten sposób wypoczywa i regeneruje się. 

ZOBACZ OPIS BADANIA HARMONIZATORA

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl