Drzewo
Drzewo

Harmonizatory
sfer życiowych

Drzewo Drzewo
Creatos
jest firmą, która stworzyła harmonizatory stojące na straży biopola, regulujące wewnętrzny ustrój człowieka, wzmacniające aurę, a także eliminujące promieniowanie telefonów, komputerów i neutralizujące negatywną energię w miejscach cieków wodnych i promieniowania geopatycznego.

Harmonizator działa na bazie znajdujących się wewnątrz urządzenia esencji energetycznych naturalnego pochodzenia, uzyskiwanych w podobny sposób jak esencje kwiatowe dr. Bacha. Ich nośnikiem jest macierz, która nieustannie wpływa na człowieka, nieustannie korygując i wzmacniając biopole.
Wersje językowe
Badania z instytutu z Niemiec

Opis aury

Na zdjęciu nr 1 (bez harmonizatora) widać aurę człowieka przygniecionego, przytłoczonego czymś, ta fioletowa energia nad głową to jest opieka, to nie jest bezpośrednia energia tego człowieka. Na zdjęciu nr 2 (bezpośrednio po znalezieniu się w polu działania harmonizatora) widać, że aura się powiększyła, wzmocniła, zapoczątkowany został proces oczyszczania i pracy wewnętrznej. Harmonizator aktywnie włączył się w aurę. Na zdjęciu nr 3, (po godzinie przebywania w polu działania harmonizatora), wyraźnie widać, że aura jeszcze bardziej powiększyła się i oczyściła, uspokoiła i ustabilizowała.

Badane próbki: Przebadane zostały dwie próbki wody z kranu za pomocą analizy kryształów, aby ukazać energię jej wewnętrznych sił. Zdjęcie A: próbka neutralna Zdjęcie B: próbka zawierająca informację z harmonizatora bio-infoo 6 Analiza przedstawionych tu kryształów powstaje z destylacji i ekstrakcji minerałów z pozostałości po destylacji. Sole te są połączone z destylatem i naniesione na szkiełko podstawowe. Ciecz jest odparowana w temperaturze pokojowej. Powstają przy tym typowo przyporządkowane próbkom obrazy kryształów. Pozwalają one na ocenę w kwestii jakości żywotności próbek. Wytwarzanie soli wykrystalizowanej:

  1. Destylacja próbki bez dodatków w niskich temperaturach.
  2. Uzyskanie soli wykrystalizowanej z pozostałości po destylacji poprzez spopielenie i kalcynację.
  3. Połączenie destylatu i soli oraz w dalszej kolejności naniesienie na szkiełko podstawowe. - Powstanie typowych, należących do próbek obrazów kryształów - Obrazy kryształów można w każdej chwili reprodukować z tej samej próbki i zawsze wykazują należące do próbek typowe obrazy kryształów.

JAKIE SĄ RÓŻNICE MIĘDZY WODĄ Z WODOCIĄGU A TAKĄ SAMĄ WODĄ PODDANĄ DZIAŁANIU HARMONIZATORA BIO-INFOO 6?

Te zdjęcia normalnej, nieoczyszczonej wody są takie wręcz brązowo-brudne, natomiast na zdjęciach wody naenergetyzowanej widać, że one są jasne i mają bardzo dużo w sobie błękitu, takiej energii żywej, pracującej. Tutaj samo zdjęcie tej wody ukazuje jej fizyczny kształt, widać, że ta woda jest bardzo mocno zmieniona. Patrząc tam głęboko, widać, że tam są kryształy siedmioramienne, mające doskonałą strukturę. Porównując zdjęcia wody w/g metody Masaru Emoto poddawanej modlitwie czy medytacji osób będących w jej pobliżu, tam ta wibracja zapisana była w krysztale i ona tam była, natomiast zdjęcia wody poddanej działaniu harmonizatora mają jeszcze inną wibrację, taką ekspansywną, czyli ona jest wibracją rozchodzącą się i wpływającą na otoczenie. Harmonizatory działają w taki sposó, że gdy człowiek przebywa w ich otoczeniu przez okres minimum 2-4 tygodni, to aura tego człowieka uczy się radzenia sobie z przeszkodami. Jest to bardzo ciekawa sytuacja, bo nie chodzi o to, że harmonizator sam broni tego człowieka, ale on uczy aurę człowieka do radzenia sobie z różnym promieniowaniem, z różnymi zakłóceniami. I gdy człowiek przebywa w otoczeniu harmonizatora przez te 2 do 4 tygodni, nawet może do 2 miesięcy, to jego aura całkowicie nabywa stan radzenia sobie z zewnętrznymi energiami, zakłóceniami. Staje się na tyle silna, że przestaje na nią wpływać dane otoczenie, w którym przebywa ten człowiek. Gdy nawet po tym okresie wyjdzie spod wpływu harmonizatora, to ta aura zachowuje zdolność radzenia sobie z przeszkodami jeszcze przez okres około 4-6 tygodni.

Dlatego ludziom po dwóch miesiącach przebywania w otoczeniu harmonizatora wydaje się, że on nie działa, że jakby przestał działać. To nie jest prawda, tylko, że on się dostroił tak do organizmu, że organizm nie odczuwa już zewnętrznego zakłócenia, bo broni się. Stał się na tyle silny, że sam się broni. A ten harmonizator cały czas uczy człowieka i takie kształcenie trwa od 6 do 12 miesięcy. Czyli po tym okresie, w momencie, kiedy aura się całkowicie ustabilizuje i nauczy się już pod wpływem harmonizatora bronic się, to jest już zdolna przyjąć jeszcze wyższą zdolność radzenia sobie z przeszkadzającymi energiami. Tu jest cały czas mowa o tej energii istniejącej w wodzie poddanej działaniu harmonizatora bio-infoo 6. Dostrajanie się do tego harmonizatora u niektórych może trwać nawet kilka lat. To się po prostu dzieje sukcesywnie, ponieważ ta energia harmonizatora nie działa od tak sobie, tylko ona współpracuje z człowiekiem. Ona rozpoznaje jego zdolności i współpracuje, potrafi czekać a jak dostroi się, to wchodzi na wyższy poziom. I dlatego tutaj, patrząc na te harmonizatory, to one się dostrajają do człowieka i gdy to nastąpi, to ustabilizowana aura daje sobie radę z zewnętrznym światem. Ale gdy człowiek zacznie pracować wewnętrznie, duchowo, to one mu dają bardzo dużą zdolność i to już nigdy nie zaniknie, to wzrasta, wzrasta, wzrasta. Woda naenergetyzowana na harmonizatorze wykazuje takie samo działanie, jak te harmonizatory, one mają taką samą energię. Kryształy w tej wodzie mają taką właśnie strukturę gwiazdy, bardzo symetrycznej i bardzo ekspansywnej, ale ekspansywnej nie agresywnie, ekspansywnej bardzo spokojnie. Te kryształy w powiększeniu 5000 razy a może nawet większym mają ciekawą strukturę, bardzo ładną, doskonałą, równą strukturę, kryształy są bardzo ostre, co wskazuje na bardzo silną ekspansywność, bardzo silne usuwanie wszelkich zakłóceń, które się im sprzeciwiają. Te ostre zakończenia bardzo dobrze sobie radzą z wszelkimi przeciwnościami.

One mają inną emanację od tych kryształów wody, które w sposób ludzki były napełniane, w sensie ludzkich myśli o miłości, pokoju, aniołach. W tej wodzie naenergetyzowanej na harmonizatorze nie ma ludzkich myśli, to jest całkowicie inna energia. Dlatego kryształy te mają całkowicie inną strukturę, substancję i są bardzo przenikliwe. One nie zachowują tej energii tylko w sobie, ale są nieustannie ekspansywne. One nieustannie mają połączenie ze żródłem duchowym, nigdy tej energii nie tracą. Tłumaczenie opisów zdjęć: Próbka neutralna: W próbce neutralnej wszystkie kryształy ukazują strukturę amorficzną. Na zdjęciu nie ma centrum ani struktur prawdziwych kryształów. Na granicy widoczne są małe pierścienie, które informują o występowaniu martwego materiału organicznego. Próbka zawierająca informację harmonizatora bio-infoo 6: Po użyciu harmonizatora, na zdjęciu wszędzie znajdują się struktury kryształów, ukształtowane w formie gałązek. To oznacza, iż cała informacja utracona przez wodę w wodociągu została jej przywrócona przez harmonizator.

Załączniki:

  1. ANALIZA KRYSZTAŁÓW
  2. ANALIZA KRYSZTAŁÓW (POL)
  3. KOMENTARZ

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl