Drzewo
Drzewo

Harmonizatory
sfer życiowych

Drzewo Drzewo
Creatos
jest firmą, która stworzyła harmonizatory stojące na straży biopola, regulujące wewnętrzny ustrój człowieka, wzmacniające aurę, a także eliminujące promieniowanie telefonów, komputerów i neutralizujące negatywną energię w miejscach cieków wodnych i promieniowania geopatycznego.

Harmonizator działa na bazie znajdujących się wewnątrz urządzenia esencji energetycznych naturalnego pochodzenia, uzyskiwanych w podobny sposób jak esencje kwiatowe dr. Bacha. Ich nośnikiem jest macierz, która nieustannie wpływa na człowieka, nieustannie korygując i wzmacniając biopole.
Wersje językowe
Badanie Masaru Emoto

Badanie Masaru Emoto, które potwierdza możliwość energetyzowania tzw. materii nieożywionej, w tym przypadku wody. Woda stanowi 70 % ludzkiego ciała, a ponadto informacja zapisana w wodzie niewątpliwie przyczynia się do kształtowania osobowości. Zatem czy możesz sobie wyobrazić, jak by to było, gdyby po całym twoim ciele krążyła woda zdolna tworzyć piękne kryształy? Może tak być, jeśli tylko na to pozwolisz. 

Instytut Masaru Emoto przeprowadził doświadczenie:

 

Zdjęcie (woda z kranu) przedstawia bezładną, chaotyczną, amorficzną strukturę o nieuporządkowanej, niestabilnej, wręcz niepokojącej formie. Energia na tym zdjęciu jest rozproszona, nie utworzył się żaden kryształ, jest ono podobne do zdjęcia wody pod wpływem słowa "diabeł" wykonanego w laboratorium Masaru Emoto.

 

Zdjęcie (ta sama woda poddana naenergetyzowaniu na harmonizatorze mobilnym bio-info 6) przedstawia regularną, heksagonalną strukturę krystaliczną. Wyróżnia się harmonią, regularnością, symetrią oraz, co jest rzadko spotykane, strukturą wyraźnie przestrzenną. Z obrazu tego kryształu emanuje siła i głębia. Zdjęcie jest podobne do zdjęć wody pod wpływem słowa "dziękuję", "mądrość", "wieczność" itp., wykonanych w laboratorium Masaru Emoto. Struktura heksagonalna jest odzwierciedleniem idealnej równowagi oraz połączenia planu fizycznego i duchowego (gwiazda Dawida, Mer-Ka-Ba)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl