Drzewo
Drzewo

Harmonizatory
sfer życiowych

Drzewo Drzewo
Creatos
jest firmą, która stworzyła harmonizatory stojące na straży biopola, regulujące wewnętrzny ustrój człowieka, wzmacniające aurę, a także eliminujące promieniowanie telefonów, komputerów i neutralizujące negatywną energię w miejscach cieków wodnych i promieniowania geopatycznego.

Harmonizator działa na bazie znajdujących się wewnątrz urządzenia esencji energetycznych naturalnego pochodzenia, uzyskiwanych w podobny sposób jak esencje kwiatowe dr. Bacha. Ich nośnikiem jest macierz, która nieustannie wpływa na człowieka, nieustannie korygując i wzmacniając biopole.
Wersje językowe
Droga duchowa

Czy człowiek jest duszą?

Cała droga duchowa jest niczym innym jak poznaniem własnej tożsamości i poznaniem duszy. Droga jest po to, by człowiek zrozumiał, odczuł i uświadomił sobie, że jest duszą. Nie, że dusza gdzieś jest w ciele, tylko że on jest duszą posiadającą ciało. Musi to odczuć wewnętrznie, uświadomić to sobie i żyć duszą. Żyć jak dusza, bo nią jest. Wtedy materia przestaje dominować, a dusza swoim Światłem duchowym rozjaśnia materię. 

Materia nie jest czymś niepozytywnym. Materia jest niczym innym jak wiedzą. Kiedy poznajecie materię, wyzbywacie się lęku. MAteria daje wa wiedzę, jak pewne rzeczy na siebie oddziałują i po co one istnieją. One odsłaniają swoje wartości, a to daje wam wiedzę i inne spojrzenie. MAteria odkrywa wiedzę, którą posiada, bo materia jest niczym innym jak wiedzą. 

 

Ile jest poziomów rozwoju człowieka?

Są trzy etapy rozwoju człowieka: pierwszy ziemski, drugi anielski a trzeci jest poziomem duchowym. Poziom duchowy w sensie jedności ze Stwórcą to wewnętrzna harmonia ze Wszystkim, co Istnieje. Wszystko co Istnieje - istnieje w Stwórcy. Trzeci poziom to siedem poziomów świadomości czysto duchowej, gdzie człowiek rozwija się już całkowicie na planie duchowym. Poznaje Światłość płynącą z duszy oraz cel własnej drogi, która tak naprawdę nie jest tylko jego drogą. To droga wszystkich, ponieważ wszystko, co człowiek czyni, zawsze wpływa na wszystkich. 

 

Jak poszukiwać Boga w swoim życiu?

Poszukiwanie Boga polega na tym, by to, czego człowiek chce, było tym, czego potrzebuje. I to, co potrzebuje, było tym, czego chce. 

Człowiek bardzo często chce rzeczy zupełnie jemu niepotrzebnych, a otrzymuj inne, które potrzebuje, bo płynące z duszy. Wtedy z tych otrzymanych rzeczy nie jest zadowolony, bo nie są takie, jakich oczekiwał. 

Taki człowiek nie dostrzega, czego potrzebuje naprawdę. Chce tylko tego, co całkowicie jest zbędne dla jego rozwoju. Powinien we wszystkim co robi znajdować właściwy powód. Jeżeli pracuje, to cieszy się, że można komuś tym sprawić radość. Jeżeli się uczy, to nie po to, aby być lepszym od innych, ale by ta nauka zbliżyła go do Boga. Jeżeli chodzi o rodzinę, powinien wyrażać w relacjach z członkami rodziny swą Boską Naturę i pozwolić wyrażać ją innym, tzn. przejawiać w życiu codziennym radość, spokój i miłość. 

 

Czy stanem przejścia drogi duchowej jest stan: co dla mnie jest potrzebne, to się stanie? 

Ludzie, którzy przejdą wszystkie poziomy energetyczne na drodze swojego rozwoju, będą dalej funkcjonować na Ziemi, ale bez podlegania prawom fizycznym, tzn. będą panować nad materią. Materia im ulegnie, bo Duch zapanuje nad materią. Będzie się działa Wola Stwórcy. Co dla danej osoby potrzebne, to się stanie. Ta osoba nie będzie nawet myślała o tym, czego potrzebuje, po prostu to się będzie działo zanim pomyśli. 

Zanim pomyślisz, Stwórca już wie, co ty chcesz. Tak niewiele osób chce to zrozumieć. To takie łatwe jak rozumienie dziecka. Dziecko rozumie tak jak rozumie. Jest takie, bo takie jest. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl