Drzewo
Drzewo

Harmonizatory
sfer życiowych

Drzewo Drzewo
Creatos
jest firmą, która stworzyła harmonizatory stojące na straży biopola, regulujące wewnętrzny ustrój człowieka, wzmacniające aurę, a także eliminujące promieniowanie telefonów, komputerów i neutralizujące negatywną energię w miejscach cieków wodnych i promieniowania geopatycznego.

Harmonizator działa na bazie znajdujących się wewnątrz urządzenia esencji energetycznych naturalnego pochodzenia, uzyskiwanych w podobny sposób jak esencje kwiatowe dr. Bacha. Ich nośnikiem jest macierz, która nieustannie wpływa na człowieka, nieustannie korygując i wzmacniając biopole.
Wersje językowe
Rozwój duchowy

Od czego zależy nasz rozwój duchowy. Czy mamy na to wpływ? 

Rozwój duchowy zależy od naszej woli. Nie ma takiej sytuacji, by nie została stworzona możliwość rozwoju duchowego. Możliwości zawsze istnieją. Każda sytuacja wydarzająca się dookoła nas jest potrzebna do tego rozwoju. Nie jest tak, że to wydarzenie jest dobre, a tamto niedobre. Wszystkie wydarzenia są dobre. Można powiedzieć w ten sposób, że wszystko dziejące się dookoła mnie jest dla mnie dobre, ponieważ służy mi do zrozumienia duchowego, a dzięki temu do dalszego rozwoju. Służy do zwiększenia świadomości i mądrości duchowej - tak można powiedzieć. 

Czy mamy na to wpływ? Tak, mamy, gdy uświadamiamy sobie, że wszystko jest potrzebne w naszym życiu, że wszystko jest na miejscu, że wszystko jest tym, czym jest. Tu nasz rozwój się zaczyna. Na drodze rozwoju, głównym elementem jest świadomość naszych stanów emocjonalnych, naszych myśli, świadomość działania. Wiadomo, że to wszystko trzeba kontrolować, zrozumieć i być tego świadomym. Wtedy staje się to czynnikiem budującym nasz duchowy rozwój. 

 

Na Ziemi jest dużo miejsc rozwoju duchowego? 

Patrząc na cały świat, widać, że jest bardzo dużo tych punktów. Nie zawsze są związane z energiami. Niekiedy ma to związek z przekazywaniem bardzo głębokiej wiedzy przez różne osoby. Jednocześnie ma to związek, na przykład z esencjami kwiatowymi, a także z przekazywaniem energii przez uzdrawiacza, który przekazując uzdrawiającą energię, daje także informacje. Wszystkie te miejsca są zaczątkiem dążenia Ducha do rozwoju duchowego. 

 

Żyjąc w Polsce, gdzie mamy szukać informacji na temat rozwoju duchowego?

Jeżeli chodzi o rozwój duchowy, najwięcej informacji jest zawartych w Ewangeliach i nauce Chrystusa. Są one nam najbliższe kulturowo poprzez naszych przodków. To są nasze korzenie, z którymi jesteśmy silnie połączeni. W ten sposób możemy czerpać z wiedzy, która w nich jest, mimo że być może oni sami tak do końca z tej wiedzy nie korzystali. 

 

Jaki błąd można popełnić na drodze duchowej? 

Człowiek na drodze duchowej często popełnia pewien błąd - utożsamia się z tzw. wiedzą duchową, a nie z tym, kim naprawdę jest. Więc wiedzę o duchowości traktuje jako fizyczną. Czytając książki o prawdach świętych, myśli, że już tym stanem jest. Ale to nieprawda. Czasami im bardziej człowiek chce "tego duchowego", ono człowieka niszczy, ponieważ Duch to inny stan niż materia. 

 

Każda napotkana osoba jest dla nas nauczycielem?

Każda osoba jest dla nas nauczycielem - trzeba na to zwrócić uwagę. Obojętnie co człowiek robi, zawsze musi drugą osobę odbierać jako nauczyciela. 

 

Jak mamy rozumieć stwierdzenie, że wszystko co spotyka nas w życiu, jest dla nas dobre? 

Musimy być świadomi, że Stwórca stworzył świat w taki sposób, że patrząc na jedną istotę, stworzył ten świat dla niej, by mogła jak najlepiej i jak najjaśniej do niego dotrzeć. Stwórca stworzył świat dla każdego z osobna, aby każdy mógł jak najlepiej, najpełniej wszystko zrozumieć. Stworzył świat dla każdego z osobna, a jednocześnie dla wszystkich razem. 

Dlatego nie ma przypadków w naszym życiu, nie ma przypadkowych wydarzeń. Jeżeli poddamy się Woli Stwórcy, wtedy nie ma już przypadków. Ślepa i egoistyczna wola ludzka nie zagłusza wtedy wszystkie, co do tej pory zagłuszała. Jest odsunięta, a przejawia się Wola Stwórcy i wtedy wszystko, co się dzieje dookoła człowieka, jest dla niego dobre. Bo wszystko, co się dzieje dookoła niego, prowadzi do zrozumienia i przybliża do Stwórcy. Powinno być zawsze zaufanie i wiara. Nie powinno być sytuacji zagubienia, ponieważ Stwórca stworzył ten świat dla każdego z nas z osobna. Gdy to zrozumiemy i spojrzymy dookoła, stwierdzimy, że Stwórca stworzył to wszystko dla mnie, abym mógł to jak najlepiej wykorzystać i do Niego dotrzeć. 

Zauważmy jak wielu jest na świecie ludzi i jaka olbrzymia mądrośc jest potrzebna, by stworzyć świat dla każdego z osobna i jednocześnie dla wszystkich, by każdy dla siebie mógł wysnuć odpowiedni wniosek, odpowiednią drogę. Po to, by znaleźć miejsce w Stwórcy. 

Jest napisane: "Ani krew, ani ciało nie jest w stanie poznać tego, co Bóg przygotował dla człowieka w niebie". Gdy człowiek poszukuje Boga, aby się lepiej czuć, aby być zdrowym, aby mu lepiej praca szła, aby jego rodzina była zdrowa albo dla jeszcze innych celów - jest na fałszywej drodze. 

Jedyną prawdziwą drogą rozwoju duchowego jest poszukiwanie Boga dla Niego Samego, a nie z powodu czegoś. Gdy człowiek poszukuje Boga tylko i wyłącznie z Jego powodu, wszystkie te rzeczy otrzymuje i nie cierpi z powodu ich braku. Ma rodzinę, radość, pracę, miłość i wszystko inne, ale te rzeczy tylko wyrażają Boga, a nie Jego zastępują. Prawdziwy rozwój duchowy jest tylko dla Boga. Reszta to iluzja. 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl