Drzewo
Drzewo

Harmonizatory
sfer życiowych

Drzewo Drzewo
Creatos
jest firmą, która stworzyła harmonizatory stojące na straży biopola, regulujące wewnętrzny ustrój człowieka, wzmacniające aurę, a także eliminujące promieniowanie telefonów, komputerów i neutralizujące negatywną energię w miejscach cieków wodnych i promieniowania geopatycznego.

Harmonizator działa na bazie znajdujących się wewnątrz urządzenia esencji energetycznych naturalnego pochodzenia, uzyskiwanych w podobny sposób jak esencje kwiatowe dr. Bacha. Ich nośnikiem jest macierz, która nieustannie wpływa na człowieka, nieustannie korygując i wzmacniając biopole.
Wersje językowe
Dusza

Czym tak naprawdę jest dusza człowieka ?

Dusza jest stworzona na czysty wzór i podobieństwo Stwórcy i ma przymioty Stwórcy. Posiada więc zrozumienie. Ale gdy przychodzi na Ziemię i oddaje wolę ciału, owo zrozumienie traci. Ciało w sensie świadomości rządzi duszą w zależności od stanu własnego stopnia samoświadomości. Jeśli ciało skieruje się ku prawom ziemskim, dusza też podlega prawo ziemskim. A gdy ciało skieruje się ku Prawom Boskim, dusza także podąży w tym kierunku. Bo tylko takie dwa kierunki doświadczeń dla duszy istnieją na Ziemi. Dlatego głównym aspektem tego, jak człowiek żyje, jest jego wola. Człowiek ma wolną wolę i może dokonywać wyborów dających mu mądrość i doświadczenie.

 

Co to znaczy spojrzeć na świat oczyma duszy?

Dusza musi uwolnić się od zmysłów ciała, bo to one powodują wpływ iluzji świata fizycznego. Człowiek powinien rozróżnić, uświadomić sobie, co przynoszą odczucia ciała: czy są realne, czy nie. Zmysły ciała nie mogą tłumić świadomości duszy.

Człowiek rozwija się w tym celu, by zrozumieć siebie jako duszę i odróżnić rzeczywistość od fikcji. Odróżnić w tym sensie, że zmysły ciała są zmysłami bardzo powolnymi i ograniczonymi, a zmysły mogące zobaczyć Prawdę, to zmysły duszy. Chodzi o to, aby umieć wyzbyć się zmysłów fizycznych, lecz nie w sensie porzucenia ich, ale poprzez zrozumienie doświadczania przez zmysły ciała.

Człowiek poznając świadomość duszy, łącząc się z nią i będąc duszą, ma świadomość, że właśnie zmysły ciała ograniczają jego świadomość i musi je rozszerzyć o świadomość duszy. Przecież on musi stać się duszą.

 

Celem duszy jest połączenie w jedność ciała fizycznego i ciała duchowego?

Celem duszy jest przejawienie się zarówno przez Ducha jak i przez cielesność. Dusza dąży do przejawienia przez cielesność swej istoty. Gdy to nastąpi, zniknie 1% ciała fizycznego, gdyż nie będzie już ciała. Zniknie świadomość cielesna, a pozostanie tylko świadomość Ducha.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl