Drzewo
Drzewo

Harmonizatory
sfer życiowych

Drzewo Drzewo
Creatos
jest firmą, która stworzyła harmonizatory stojące na straży biopola, regulujące wewnętrzny ustrój człowieka, wzmacniające aurę, a także eliminujące promieniowanie telefonów, komputerów i neutralizujące negatywną energię w miejscach cieków wodnych i promieniowania geopatycznego.

Harmonizator działa na bazie znajdujących się wewnątrz urządzenia esencji energetycznych naturalnego pochodzenia, uzyskiwanych w podobny sposób jak esencje kwiatowe dr. Bacha. Ich nośnikiem jest macierz, która nieustannie wpływa na człowieka, nieustannie korygując i wzmacniając biopole.
Wersje językowe
CZYM SĄ CZAKRY I KIEDY TWORZĄ JEDNOŚĆ DUCHOWĄ

Co to są czakry i kiedy tworzą jedność duchową?

Czakry są to poziomy rozwoju duchowego. To etapy budzenia się duszy. Gdy dusza całkowicie się przebudzi, całkowicie doświadczy i zrozumie, wtedy przejawi się przez nią świadomość Stwórcy. Będzie rozumiała swoje pochodzenie, że pochodzi od Stwórcy. Wtedy wszystkie jej czakry, poziomy, będą jaśniały blaskiem. Będą tworzyły jeden wielki blask, tak jakby nie było innych poziomów – tylko jeden.

Ich nie będzie bo poziomy istnieją wtedy, kiedy jeden różni się od drugiego. Ale gdy wszystkie posiadają jedną wiedzę, jedną mądrość, jedną miłość, w sensie miłości rzeczywistej, prawdziwej, wtedy nie ma porównania wyżej, niżej. Jest to jeden stan we wszystkich.

Dlatego mówimy o trzech elementach, trzech jaźniach duszy – podświadomości, nadświadomości, świadomości, aby mogły stać się jednością, muszą tę jedność przejawiać. Gdy przejawiają jedność, nie ma sytuacji, że jedna czakra jest wyżej, druga niżej, tylko wszystkie posiadają jeden stan jednocześnie. Można powiedzieć, że są jednością, jednością duchową.

 

Celem życia człowieka jest osiągnięcie wewnętrznej równowago, na przykład przez medytację nad czakrami?

Wewnętrzna równowaga nie jest celem życia człowieka, lecz środkiem do celu. Nie żyjemy dla równowagi, żyjemy, by osiągnąć równowagę będącą bramą dla Ducha. Wtedy wychodzimy poza stan ego, a wchodzimy w stan świadomości duchowej.

Praca nas samymi czakrami bez jednoczesnej zmiany duchowej, bez pragnienia życia w Stwórcy powoduje, że człowiek tej jest jak „wilk w owczej skórze”. Człowiek medytujący nad czakrami, by dobrze u niego wyglądały, osiąga tylko to, że zewnętrznie wygląda czysto. Ale ta czystość nie pochodzi z Ducha, tylko z tego że nałożył na siebie „okrycie” dające mu ochronę (jak mu się wydaje) przed tym, co na zewnątrz niego istnieje.

Człowiek dopiero wtedy staje się czysty, kiedy istnieje u niego świadomość, że właśnie to, co przychodzi z zewnątrz, nie zanieczyszcza go, tylko to, co z niego wychodzi.

Aby sobie to uświadomić musimy spojrzeć na wszystko, co nas otacza oczami Ducha i gdzie nie sięgniemy wzrokiem, zobaczymy tylko dobro i światło Stwórcy. To zrozumienie do nas wpływa, wypełnia nas i w żaden sposób nie może nas zanieczyścić. Zanieczyścić może nas tylko to, co o tym sobie pomyślimy. Jeżeli nic nie myślimy, a przyjmujemy wszystko takim, jakim jest to wpływa w nas światłość i wypływa światłość. Taki stan, który w nas zaistnieje, rozświetli wtedy czakry i zaświecą one jasnym światłem wewnętrznego, duchowego zrozumienia.

Człowiek żyjący w równowadze widzi dookoła siebie dobro. Staje się wówczas prawdziwym uzdrowicielem, ponieważ jego stan uzdrawiania musi płynąć z Ducha, a nie z tego, kim sobie wyobraża, że jest.

 

Co to jest pięć czakr antymaterialnych ?

Człowiek ma od dołu kręgosłupa do czubka głowy siedem czakr fizycznych. Na każdym poziomie duchowym znajduje się jedna czakra. Oprócz tego ma pięć ukrytych czakr, antymaterialnych, które znajdują się na piątym poziomie duchowym – na poziomie serca.

Gdy człowiek w czasie swojego rozwoju przechodzi piąty, karmiczny poziom, te ukryte pięć czakr budzi się i otwiera. Wtedy dotychczasowe czakry fizyczne, od czakry trzeciej do siódmej wychodzą poza człowieka i stają się czakrami pozafizycznymi. W tym momencie czakry antymaterialne zajmują ich miejsce i stają się czakrami fizycznymi. Taki człowiek staje się istotą duchową dwunasto-czakramową.

 

Jak można opisać człowieka, który ma obudzonych 12 czakramów?

Człowiek z obudzoną świadomością ma czynnych 12 czakramów. Dotychczas miał 7, ale otworzyło się następnych 5. Jest to 12 wyjść do 12 wymiarów. Każdy taki czakram jest wyjściem do innego wymiaru, do innego poziomu świadomości, do funkcjonowania na innym poziomie.

Człowiek, który gdzieś tam funkcjonuje na planie fizycznym i tylko do tego planu ogranicza się jego świadomość, nie wykorzystuje nawet dobrze pierwszego. Człowiek wykorzystujący całkowicie 12 czakramów ma możliwość i świadomość korzystania z wiedzy ze wszystkich 12 poziomów jednocześnie. Dla człowieka funkcjonującego na 12 poziomach czas nie istnieje, gdyż istnieje on tylko na planie fizycznym, na pierwszym poziomie. Później deformuje się, inaczej wygląda i przestaje istnieć w takich formach jak fizyczna.

Przechodząc poza swój siódmy poziom duchowy, człowiek staje się istotą 12 czakramową, czyli człowiek staje się istotą niezależną od materii. Jego siedem czakramów otworzy się w momencie, gdy nastąpi w nim zjednoczenie z bliźniaczą duszą jako połączenie jego aspektu męskiego z aspektem żeńskim. Wówczas staje się istotą hermafrodyczną, istotą anielską dopiero wtedy poznającą Boga. Osiąga stany będące doświadczeniem Boskim.

Tak właśnie można określić otwieranie czakramów. Ten proces jest budzeniem się 5 czakramów nie fizycznych, antymaterialnych, w pełni duchowych. Wtedy człowiek z istoty 7 czakramowej staje się istotą 12 czakramową. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl