Drzewo
Drzewo

Harmonizatory
sfer życiowych

Drzewo Drzewo
Creatos
jest firmą, która stworzyła harmonizatory stojące na straży biopola, regulujące wewnętrzny ustrój człowieka, wzmacniające aurę, a także eliminujące promieniowanie telefonów, komputerów i neutralizujące negatywną energię w miejscach cieków wodnych i promieniowania geopatycznego.

Harmonizator działa na bazie znajdujących się wewnątrz urządzenia esencji energetycznych naturalnego pochodzenia, uzyskiwanych w podobny sposób jak esencje kwiatowe dr. Bacha. Ich nośnikiem jest macierz, która nieustannie wpływa na człowieka, nieustannie korygując i wzmacniając biopole.
Wersje językowe

Harmonizator samochodowy

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 30,00 zł 30.00
ilość szt.
Zadaj pytanie

Przywraca równowagę psychiczną i emocjonalną kierowcy i pasażerom. Poprawia koncentrację w czasie jazdy samochodem. Daje poczucie spokoju i relaksu. Wzmacnia energię kierowcy (jego biopole), co powoduje mniejsze zmęczenie. Usuwa negatywne pola elektromagnetyczne emitowane przez elektronikę samochodu.

Ochorna przed tzw. smogiem elektronicznym.

Odpromiennik można zamontować w dowolnym miejscu wewnątrz pojazdu (najlepiej w okolicach fotela kierowcy). Zasięg jego działania wynosi 2-3 metry.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl