Drzewo
Drzewo

Harmonizatory
sfer życiowych

Drzewo Drzewo
Creatos
jest firmą, która stworzyła harmonizatory stojące na straży biopola, regulujące wewnętrzny ustrój człowieka, wzmacniające aurę, a także eliminujące promieniowanie telefonów, komputerów i neutralizujące negatywną energię w miejscach cieków wodnych i promieniowania geopatycznego.

Harmonizator działa na bazie znajdujących się wewnątrz urządzenia esencji energetycznych naturalnego pochodzenia, uzyskiwanych w podobny sposób jak esencje kwiatowe dr. Bacha. Ich nośnikiem jest macierz, która nieustannie wpływa na człowieka, nieustannie korygując i wzmacniając biopole.
Wersje językowe

Interaktywne badanie aury

Dostępność: brak towaru
Cena: 100,00 zł 100.00
ilość szt.
Zadaj pytanie

PROSIMY UMAWIAĆ SIĘ TELEFONICZNIE: 507 333 815

Badanie aury wykonywane jest na urządzeniu amerykańskiej firmy Inneractive Enterprises Inc., która specjalizuje się w tworzeniu urządzeń umożliwiających analizę naszego biopola. Najnowsze urządzenie IES AuraCloud 3D umożliwia obserwację zmian zachodzących w naszym polu energetycznym w czasie rzeczywistym. Dzięki unikalnej, autorskiej technologii możemy uzyskać informacje o poziomie energii w ciele i w poszczególnych centrach energetycznych, poznać dominujące aktualnie cechy naszej osobowości, oraz uzyskać poradę w jaki sposób wykorzystać swoje predyspozycje i wzmocnić słabe strony. Każdy klient otrzymuje na koniec wydrukowany raport ze zdjęciem swojej aury oraz szczegółowym opisem charakterystyki energetycznej.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl