Drzewo
Drzewo

Harmonizatory
sfer życiowych

Drzewo Drzewo
Creatos
jest firmą, która stworzyła harmonizatory stojące na straży biopola, regulujące wewnętrzny ustrój człowieka, wzmacniające aurę, a także eliminujące promieniowanie telefonów, komputerów i neutralizujące negatywną energię w miejscach cieków wodnych i promieniowania geopatycznego.

Harmonizator działa na bazie znajdujących się wewnątrz urządzenia esencji energetycznych naturalnego pochodzenia, uzyskiwanych w podobny sposób jak esencje kwiatowe dr. Bacha. Ich nośnikiem jest macierz, która nieustannie wpływa na człowieka, nieustannie korygując i wzmacniając biopole.
Wersje językowe

Odpromiennik "Pole oczyszczające"

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 290,00 zł 290.00
ilość szt.
Zadaj pytanie

Odpromiennik ten służy do oczyszczania energetycznego ziemi i ludzi. Można go zamontować w domu, w mieszkaniu lub w pracy, we wszystkich miejscach, w których występują zaburzenia energii szkodliwe dla ludzi ( cieki wodne, natężenie promieniowania elektromagnetycznego, miejsca tragicznych zdarzeń itp.). Usuwa on również negatywne myśli powodujące stany lękowe. Tworzy przestrzeń chronioną przed negatywnymi wpływami z zewnątrz. Chroni również przed szkodliwym promieniowaniem 5G. 

Cztery elementy, z których składa się harmonizator umieszcza się w zewnętrznych punktach mieszkania, domu lub działki, pomiędzy nimi wytwarza się przestrzeń chroniona.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl