Drzewo
Drzewo

Harmonizatory
sfer życiowych

Drzewo Drzewo
Creatos
jest firmą, która stworzyła harmonizatory stojące na straży biopola, regulujące wewnętrzny ustrój człowieka, wzmacniające aurę, a także eliminujące promieniowanie telefonów, komputerów i neutralizujące negatywną energię w miejscach cieków wodnych i promieniowania geopatycznego.

Harmonizator działa na bazie znajdujących się wewnątrz urządzenia esencji energetycznych naturalnego pochodzenia, uzyskiwanych w podobny sposób jak esencje kwiatowe dr. Bacha. Ich nośnikiem jest macierz, która nieustannie wpływa na człowieka, nieustannie korygując i wzmacniając biopole.
Wersje językowe

Odpromiennik komputerowy

Dostępność: brak towaru
Cena: 45,00 zł 45.00
ilość szt.
Zadaj pytanie

Pomoc w uzależnieniu od komputera i internetu!

Neutralizuje szkodliwe promieniowanie komputera i innych urządzeń elektronicznych (np. telewizora, laptopa, itp.). Odpromiennik do komputera usuwa negatywne pole energetyczne i elektroniczne (tzw. smog elektroniczny). Neutralizuje szkodliwe promieniowanie 5G.  Przeciwdziała uzależnieniom od struktur internetowych. Poprawia komfort pracy przy komputerze. Odpromiennik najlepiej jest zamontować przy monitorze komputerowym (można go podłożyć lub przykleić z boku). Zasięg jego działania wynosi 5 metrów.

ZOBACZ OPIS BADANIA HARMONIZATORA

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl